Powered by Smartsupp

Dział handlowy
56 656 60 58

Zapytania
biuro@terrum.pl

Ogrodzenia aluminiowe – trwałe i nowoczesne

W TERRUM oferujemy ogrodzenia aluminiowe firmy ALFEN, która produkcją z aluminium zajmuje się od niemal trzydziestu lat, a w tej chwili skupia się w stu procentach na produkcji nowoczesnych i eleganckich ogrodzeń. Doświadczenie pozwoliło wypracować autorski system profili aluminiowych, dzięki czemu oferowane przez nas ogrodzenia doskonale spisują się w niełatwych warunkach atmosferycznych, jakie mamy w Polsce. Do ogrodzeń proponujemy furtki oraz wiele rodzajów bram, które możemy dostosować do własnych potrzeb.

Design i bezpieczeństwo

Nasze ogrodzenia zabezpieczą teren Państwa posesji, a do tego będą świetnie wyglądać. Mamy wiele możliwości konfiguracji – kształt, rozmiar, ułożenie, odstęp pomiędzy lamelami, oraz mnogość opcji kolorystycznych. To sprawia, że w TERRUM możemy zaproponować ogrodzenie zarówno do nowoczesnych projektów, jak i klasycznych domów – w każdym przypadku proponując najwyższą jakość. Ogrodzenia ALFEN cieszą oko i nie nudzą się nawet po wielu latach. Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniej konfiguracji – a możliwości jest wiele!

Automatyka do bram wjazdowych

Chcesz podnieść poziom swojego komfortu? A może kupiony przez Ciebie dom ma ręczną bramę wjazdową na posesję i za każdym razem musisz wysiąść z samochodu, żeby ją otworzyć?
Mamy rozwiązanie - w TERRUM oferujemy napędy do bram dwuskrzydłowych oraz przesuwnych, takich producentów jak Hörmann czy CAME.

Wygoda i funkcjonalność

Aby zapewnić komfortowe i bezpieczne użytkowanie, polecane przez nas napędy są wyposażone m.in. w funkcje łagodnego startu i zatrzymania, czy wykrywanie przeszkód w celu ochrony ludzi i przedmiotów. Napęd do bramy wjazdowej można skonfigurować do obsługi jednym pilotem razem z bramą garażową, lub podłączyć do najpopularniejszych systemów inteligentnego domu. Dodatkowo, po zastosowaniu opcjonalnego odbiornika Bluetooth w napędach Hörmann, można sterować bramą z poziomu smartfona za pomocą aplikacji.
Zapraszamy do kontaktu, z chęcią dobierzemy optymalne rozwiązanie do Państwa potrzeb!


Napędy HÖRMANN do bram wjazdowych 
Napędy CAME do bram wjazdowych