Dział handlowy
56 656 60 58

Zapytania
biuro@terrum.pl

Promocja - bramy Hörmann RenoMatic

Bramy HORMANN promocja

Najwyższa jakość w najlepszej cenie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, z przyjemnością prezentujemy najnowszą ofertę promocyjną na bramy garażowe!

Ocieplana brama garażowa Hörmann RenoMatic dostępna w ofercie promocyjnej jest dostępna we wielu wymiarach i opcjach kolorystycznych, nie zmienia się tylko jedno - najlepsza cena! 

Segmenty bramy o grubości 42mm są ocynkowane i zagruntowane od wewnątrz, co gwarantuje wieloletnią odporność na korozję. Dzięki dobrym właściwościom izolacji termicznej, bramy świetnie sprawdzą się w garażach przylegających bezpośrednio do części mieszkalnej. Stopa ościeżnicy wysoka na 4cm i wykonana z tworzywa sztucznego skutecznie izoluje konstrukcję bramy od wilgoci i chroni przed korozją. Bramy RenoMatic cechuje najwyższa jakość - są badane i certyfikowane zgodnie z wymogami bezpieczeństwa określonymi w europejskich normach 13241.

Najdłuższa gwarancja na rynku

Producent udziela 5 lat gwarancji  na bramę i napęd.

Bramy HORMANN promocja

Napędy Hörmann - ciche i bezpieczne

 

Do bram promocyjnych proponujemy napęd Hörmann ProLift 700, Promatic 4, lub Supramatic E sterowane bezprzewodowo.

Istotnym atutem napędów jest zabezpieczenie przed podważeniem. Brama podczas zamykania automatycznie rygluje się w prowadnicy. co stanowi skuteczną ochronę przed nieproszonymi goścmi. Ryglowanie odbywa się mechanicznie, więc nawet brak prądu nie stanowi problemu w działaniu.

Kolejną ważną dla bezpieczeństwa cechą jest mechanizm rozłączający bramę. Kiedy zamykająca się brama napotka przeszkodę i poczuje opór, automatycznie zatrzyma się i ponownie otworzy. To rozwiązanie chroni zarówno mienie jak i ludzi.

Napęd ProLift 700 cicho otwiera i zamyka Twoją nową bramę, w dodatku nie wymaga oliwienia ani smarowania, w przeciwieństwie do napędów łańcuchowych.
Napędy Promatic 4 oraz Supramatic E wyposażone są w system sterowania radiowego BiSecur. Ten system opracowany przez firmę Hormann gwarantuje maksymalne zabezpieczenie przed skopiowaniem sygnału przez niepowołane osoby. Ponadto, napędem SupraMatic możesz sterować smartfonem z zainstalowaną aplikacją.

Uwaga - oprócz bram z poniższych cenników, w promocji dostępne również inne wymiary

Napędy Hörmann - ciche i bezpieczne

Zachęcamy do zapoznania się z cennikami promocyjnymi bram Hörmann RenoMatic poniżej:
(kliknij na obraz, aby powiększyć)

 

 

 • Bramy ręczne z transportem
  Bramy ręczne z transportem
 • Bramy z napędem i transportem
  Bramy z napędem i transportem
 • Bramy ręczne z montażem
  Bramy ręczne z montażem
 • Bramy z napędem i montażem
  Bramy z napędem i montażem

Dostępne kolory w strukturze Woodgrain:

bramy toruń


*Preferencyjna stawka podatku VAT 8% dotyczy budownictwa mieszkalnego w myśl art. 41 ust. 12 ustawy o podatku od towarów i usług.
Cena montażu zakłada wykonanie usługi w nowo powstającym budynku, na proste oraz otynkowane ściany, w pomieszczeniu o wysokości wg wzoru: wysokość bramy +(20 do 80 cm – długość podwieszeń).
Dla bram wyposażonych w napęd konieczne jest doprowadzenie instalacji elektrycznej zakończonej standardowym gniazdem 230V.

Istnieje możliwość objęcia inwestycji programem Czyste Powietrze – dofinansowaniem z WFOŚiGW w wysokości nawet do 100% wartości inwestycji, oraz skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej przy rozliczaniu podatku dochodowego.Zapraszamy do składania zapytań:
- mailowo na biuro@terrum.pl
- przez formularz kontaktowy
- telefonicznie 56 656 60 58