Powered by Smartsupp

Dział handlowy
56 656 60 58

Zapytania
biuro@terrum.pl

Rolety zewnętrzne Toruń

Rolety zewnętrzne są rozwiązaniem coraz częściej wybieranym przez Klientów TERRUM. Choć na pozór pełnią taką samą funkcję jak rolety montowane od środka, ich zalet jest znacznie więcej. Oprócz podstawowej funkcji jaką jest ochrona przed słońcem, zwiększają nasze poczucie bezpieczeństwa. Pozwalają również urozmaicić wygląd budynku, wpływając swoim wzornictwem na jego prestiż. W TERRUM oferujemy Państwu najwyższej jakości rolety firm OKNOPLAST oraz ALUPROF, oferując szeroką gamę konfiguracji kolorystycznych, w tym kolory drewnopodobne, dzięki czemu możemy dopasować rolety do istniejącej stolarki okiennej.

Rolety TERRUM – dom ciepły i ergonomiczny

Do zalet tego rozwiązania należy przede wszystkim izolacja cieplna – w słoneczne, letnie dni rolety zewnętrzne zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrz, ponieważ pancerz rolety wykonany jest z aluminium wypełnionego pianką, dzięki czemu izoluje okno od temperatury. Odwrotnie zimą – rolety od TERRUM pozwolą zmniejszyć straty ciepła, izolując okno od zimnego powietrza z zewnątrz. W ten sposób możemy ograniczyć straty ciepła nawet o 15%!

Wygoda i nowoczesność

Rolety zewnętrzne, które oferujemy posiadają elektryczny napęd, a za pomocą jednego pilota możemy sterować wszystkimi roletami w domu. Można je wyposażyć również w automatykę czasową, dzięki czemu rolety będą się zamykać lub otwierać o określonej porze. Nasze rolety można również integrować z systemami Smart Home.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe, najczęściej montowane na dużych oknach, zwiększają poczucie komfortu i prywatności. Podobnie jak rolety chronią przed słońcem, oraz poprawiają izolację termiczną oraz akustyczną. Elegancka i nowoczesna forma, oraz możliwość lakierowania całości systemu na dowolny kolor z palety RAL, sprawiają, że żaluzje fasadowe stają się istotnym elementem dekoracyjnym, pozwalając podkreślić nowoczesny wygląd budynku. W ofercie TERRUM znajdziecie Państwo wysokiej jakości żaluzje firmy SELT. Specjalny kształt lameli zapobiega wyginaniu się profili, co zapewnia długotrwałą, bezproblemową eksploatację.

Żaluzje fasadowe TERRUM – komfort i prestiż

Sterowanie żaluzjami zazwyczaj odbywa się w pełni automatycznie, za pomocą silnika elektrycznego. Możemy również zastosować automatykę czasową, lub pogodową. Żaluzje SELT cechuje cicha praca i wysoka jakość wykonania. Możliwość regulacji kąta nachylenia lameli sprawia, że sami decydujemy o ilości światła wpuszczanego do pomieszczenia, nie musząc zaciemniać go całkowicie.