Powered by Smartsupp

Dział handlowy
56 656 60 58

Zapytania
biuro@terrum.pl

Pergole

Taras to marzenie wielu osób. Jeśli go masz, to jesteś szczęściarzem. Zadbaj więc o jak największy komfort spędzania na nim czasu i to, by pogoda nie zepsuła nigdy relaksu i nie przeszkodziła w przyjmowaniu gości. Znakomitym rozwiązaniem będzie pergola – czyli zadaszenie tarasu. Możesz zamówić ją u nas.

Połączenie designu z wyjątkową funkcjonalnością

Pergola idealnie ochroni taras zarówno przed ostrym słońcem, jak i deszczem czy wiatrem. Już nie trzeba będzie rezygnować z relaksu na tarasie przez nadmierne słońce czy brzydką pogodę. Oferujemy między innymi pergole SELT, które są produktem luksusowym i wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnym designem i estetyką. Aluminiowe konstrukcje i elektryczne sterowane zadaszenie to coś dla osób naprawdę ceniących nowoczesność i ekskluzywność. Mają też możliwość rozbudowy modułowej oraz lakierowania na dowolny kolor. Nasze pergole są wyjątkowo odporne na wiatr, dzięki czemu korzystanie z tarasu nawet w wietrzną i deszczową aurę będzie w pełni bezpieczne. Masz taras i potrzebujesz komfortowego zadaszenia? Skontaktuj się z nami.

Markizy

To jedna z najpopularniejszych osłon przeciwsłonecznych. W gorące dni stoją na straży naszego komfortu - zapewnią cień i ochronią przed promieniami słonecznymi. A kiedy pada deszcz, nie musimy rezygnować z wypoczynku na tarasie – specjalna tkanina impregnowana teflonem świetnie poradzi sobie z wodą. Dobrze dobrana markiza stanowi też świetny sposób na podkreślenie estetyki budynku, czy wyróżnienie swojego balkonu spośród setek innych. Oferujemy najwyższej jakości markizy firmy SELT, kasetowe oraz bezkasetowe, idealnie pasujące na Twój taras lub balkon. Solidna konstrukcja z ekstrudowanego aluminium gwarantuje wieloletnią eksploatację, a mnogość wyboru tkanin sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wymierzymy, dobierzemy i zamontujemy markizę na lata.