Powered by Smartsupp

Dział handlowy
56 656 60 58

Zapytania
biuro@terrum.pl

Bramy Segmentowe

Przemysłowe bramy segmentowe Hormann to najwyższa jakość i niezawodność. Bramy nowej serii 60 osiągają prędkość otwierania nawet 1m/s, zmniejszając straty cieplne i jednocześnie zwiększając efektywność procesów logistycznych. Wybierając nasze bramy, otrzymujecie Państwo pewność cichej i szybkiej pracy oraz fachowy montaż, a producent o ugruntowanej pozycji na rynku to także pewność dostępności części zamiennych nawet po wielu latach.

Dostosowane do potrzeb

Centra logistyczne, hale produkcyjne, magazyny, salony samochodowe, budynki reprezentacyjne – to tylko część z szerokiej gamy naszych rozwiązań dopasowanych do konkretnej branży - każdy budynek potrzebuje innej bramy, dopasowanej do pełnionych funkcji. W naszej ofercie posiadamy bramy HORMANN dostosowane do każdego rodzaju działalności. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi rodzajami bram, prospekt znajdziecie Państwo w zakładce „do pobrania”.

Oferujemy zarówno bramy o klasycznym wyglądzie w wielu opcjach kolorystycznych, z możliwością przeszklenia, drzwi przejściowych, czy dodatkowych zabezpieczeń; jak i bramy przeszklone aluminiowe czy fasadowe, które czarują swoim designem. Izolacja cieplna, czy wygląd? A dlaczego nie jedno i drugie? Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Bramy szybkobieżne

Najważniejszą funkcją bram szybkobieżnych jest utrzymanie stałych temperatur w miejscach o intensywnym ruchu. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy szybkobieżne HORMANN, które nadają się do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a także w specyficznych miejscach takich jak pomieszczenia sterylne czy zakłady spożywcze. Brama HS 5040 TurboLux charakteryzuje się nadzwyczajną prędkością – ponad 4m/s. Z kolei bramy Iso Speed Cold 100 przeznaczone do chłodni zapewniają rewelacyjną izolację cieplną (współczynnik U= 0,57 W/(m²·K).

Szeroka gama dostępnych konfiguracji pozwala dostosować bramę do Państwa wizji, w każdym przypadku z zachowaniem najwyższej jakości. Bramy szybkobieżne HORMANN zostały zaprojektowane tak, by nie straszna im była intensywna eksploatacja i służą naszym klientom bezproblemowo przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz szybkość bramy Hörmann V6030 [film]

Bramy i kraty rolowane

Przemysłowe bramy rolowane to przede wszystkim prosta, ekonomiczna konstrukcja. Możemy je zastosować zarówno w budynkach magazynowych, jak i w formie nocnego zamknięcia sklepów. Bramy rolowane sprawdzają się świetnie również jako zamknięcie garaży wielostanowiskowych – wówczas elementy Decotherm zapewniają wentylację grawitacyjną. Kompaktowa budowa bram rolowanych wymaga niewielkiej wysokości nadproża, dzięki czemu mogą być one montowane nawet przy bardzo ograniczonej ilości wolnego miejsca. W połączeniu z napędami z funkcją łagodnego rozruchu/zatrzymania bramy te charakteryzuje również cicha praca.

Kraty rolowane Hörmann są wykonane z wytrzymałych profili stalowych lub aluminiowych, dlatego doskonale nadają się do zastosowania w budownictwie przemysłowym i obiektowym. Kraty rolowane są często stosowane jako zamknięcia sklepów w centrach handlowych, na stadionach lub w portach lotniczych, można je spotkać również na parkingach podziemnych i w garażach zbiorczych, gdzie zapewniają również wentylację grawitacyjną.

Bramy podwieszane

To proste rozwiązanie wykorzystywane w celu zamknięcia szerokiego otworu, w miejscach gdzie nie występuje wysokie natężenie ruchu i nie ma ciągłej konieczności otwierania i zamykania bramy. Jest to opcja atrakcyjna cenowo, sprawdza się szczególnie w pomieszczeniach gdzie z uwagi na bardzo niskie nadproże nie ma możliwości montażu bramy segmentowej czy rolowanej. Bramy podwieszane można wykonać w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, z drzwiami przejściowymi czy przeszkleniem. Systemy bram podwieszanych nie wymagają prowadnic w podłożu, ponieważ prowadnica biegnie wzdłuż górnej krawędzi bramy. Konstrukcja bram podwieszanych jest stosunkowo prosta, a przy zastosowaniu odpowiednio dobranych komponentów możliwe jest długotrwałe, komfortowe i ekonomiczne użytkowanie bramy.